Cybersales - internet @ full service
   
Internet @ Full Service

Profil společnosti Cybersales a.s.

Společnost Cybersales a.s. byla založena dvěma současnými majiteli dne 13.9.2000 a od té doby si klade za cíl poskytovat menším a středně velkým podnikům komplexní servis v oblasti informačních technologií s důrazem na využití Internetu. Odtud firemní motto: Internet @ Full service.
Zákazníka vybavíme software, hardware i síťovou infrastrukturou potřebnou pro efektivní využití sdílených prostředků v rámci jeho lokality. Pomůžeme mu vybrat nejlepší způsob i dodavatele připojení k Internetu. Nainstalujeme a posléze budeme administrovat lokální server(y) pro sdílení souborů a tiskáren, příjem, filtraci a distribuci e-mailů a sdílení souborů či aplikací. Dodáme a umístíme výkonný server přímo na páteřní síti Internetu tak, aby měl ke svým zákazníkům co nejblíže. Pro méně náročné zákazníky budeme hostovat jejich internetovou prezenci (www, e-maily, aplikace) na našich vlastních serverech.
Naší parketou je ovšem navrhování a realizace kvalitních informačních systémů, které dodávají dlouhodobou stabilitu firmám v současném dynamickém prostředí. Společně s vybranými experty ze zákaznické firmy podrobně analyzujeme procesy probíhající ve firmě, dáváme jim řád. Navrhujeme zákazníkovi informační systém na míru - tak, aby maximálně usnadnil rutinní procesy, centralizoval a zabezpečil firemní know-how a zajistil mu kontinuitu.
Všem našim zákazníkům poskytujeme také následnou podporu, ať už je to servis informačního systému nebo třeba prosazení webového obchodu na Internetu.

Nechceme být největší. Nechceme být nejlevnější.
Chceme dát tvar a křídla Vašim představám.
·    ·   ·  · Internet @ Full Service ·  ·   ·    ·
Doporučujeme: Nízkonákladové letenky na Lowcost.cz | Vyhledávač levných letenek AZair.cz